Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Varman Glacier Wetsuit

В наявності
Артикул: VAR35GB
33 250 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко

Ми створили костюм із надзвичайною гнучкістю у верхній частині тіла та величезною плавучістю в стегнах і стегнах. Максимальна гнучкість | Максимальна плавучість З роками ми виявили, що нам потрібно ще більше просунути пошуки, щоб отримати максимальну плавучість стегон і стегон, але правила триатлону обмежують товщину гідрокостюма максимум 5 мм. Отже, наша мета полягала в тому, щоб розширити межі, щоб отримати від цього максимальну користь, що привело нас до найбільш плавучого матеріалу, який коли-небудь використовувався у виробництві гідрокостюмів. +43™ Піна На ринку немає більш тонкого або більш плавучого матеріалу, на 43% більш плавучий, ніж стандартний неопрен. +43™ — це найбільш значний технологічний прогрес у матеріалах гідрокостюмів за понад 80 років. З моменту створення в 1930 році неопрен використовувався в багатьох цілях. Наприкінці 80-х перші прихильники триатлону почали використовувати версії неопрену з гладкою шкірою, і ми запитали себе, чому це не прогресує? Під час тестування в наших лабораторіях ми побачили, що ямочки та контури не покращують продуктивність. Потрібні постійні сумніви щодо норми та багаторічний цикл розробки з нашими партнерами у виробництві HD Labs, щоб нарешті створити матеріал, який є легшим і більш плавучим. Результат? Революційна піна, на 43% більш плавуча (ніж стандартний неопрен), варта 80-річного очікування! Неопрен завжди знайде своє місце... ну а поки! Японські матеріали Yamamoto, які ми використовуємо, ідеально підходять для зон розтягування та досяжності, у поєднанні з нашим інженерним і дизайнерським процесом насправді немає заміни, але плавучість пропонує інший набір потреб. Що стосується плавучості для гідрокостюмів для плавання, то спочатку був неопрен, потім NBR, тепер є +43™, і ми не можемо чекати, поки ви його спробуєте.

Arms Neutral™ Тепер ми створили нову позицію Arms Neutral™, що зменшує типовий максимальний цикл розтягування на 50%. Ваш стиль погладжування з гідрокостюмом тепер може імітувати ваш стиль погладжування без гідрокостюма, забезпечуючи Rotational Freedom™, якого раніше не відчували. Система M.A.D Розроблений у партнерстві з Innovate-UK, вимірювання активного опору (M.A.D) є найкращим вимірюванням - священним Граалем даних для плавців. Який опір я створюю сам і в різних гідрокостюмах, шкурах для плавання тощо? Існують інші методи, але жоден не є таким точним і точним, як система M.A.D. Професор Хууб Туссент винайшов першу систему M.A.D 15 років тому, але його навчання та дослідження спонукали його вивести її на новий рівень, використовуючи 17 силових пластин замість однієї. Завдяки баченню HUUB та його акціонерів було прийнято рішення втілити мрію в життя та створити власну систему M.A.D. Жоден інший спортивний бренд не має такого, і це те, про що ми не могли подумати, як можна робити претензії без ретельного тестування? Найдосконаліша у світі система M.A.D знаходиться в нашому випробувальному центрі на Майорці, який співпрацює з плавальним центром BEST. Подивіться, як професор Хууб пояснює тут систему M.A.D. ЗОВСІМ НОВИЙ ДОСВІД ПЛАВАННЯ ТА ПЛАВУЧОСТІ Ключові особливості: Ексклюзивна плавучість +43™ від HUUB забезпечує на 43% більшу плавучість, ніж стандартний неопрен. Дизайн верхньої частини тіла Rotational Freedom™. Ексклюзивна технологія Arms Neutral™ HUUB. Система констриктора плавучості та вирівнювання тіла (заявка на патент). Ексклюзивний профіль плавучості 3:5 (VB 2:8*). Ексклюзивний неймовірно еластичний неопрен. Система M.A.D протестована. Вибрано та вдосконалено найшвидшими плавцями в триатлоні. Як ви думаєте, чому ми зайшли до Вармана? * Віртуальна плавучість, заснована приблизно на однаковій товщині, порівняно з даними плавучості

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Доставка товару

Доставка по Україні:

  1. Доставка всіх замовлень по Україні здійснюється транспортними службами «Нова Пошта”, “Міст Експрес”, ”Укрпошта”, ”Джостін” та “Делівері”. Тарифи та терміни доставки на сайті вище зазначених компаній », наш менеджер обговорить із Вами питання доставки в індивідуальному режимі.
  2. Відправка замовлень, оформлених та оплачених до 19:00 робочого дня, здійснюється цього ж робочого дня. Замовлення, оформлені та оплачені після 19:00, відправляються на наступний робочий день. Замовлення, оформлені під час вихідних чи святкових днів, обробляються першого ж робочого дня.

Надсилаються тільки оплачені замовлення (за винятком випадків, коли обрано оплату післяплатою).

Доставка у країни СНД:
1) Доставка по СНД здійснюється державною поштою. Кожній посилці надається індивідуальний номер для відстеження, який вам повідомить менеджер інтернет-магазину.
2) Відправлення замовлень до країн СНД здійснюється лише після оплати замовлення та за рахунок покупця.

Оплата для України:

1) Оплата на картку Приватбанку
Ви можете сплатити Ваше замовлення:

· у Приват24

· у будь-якому відділенні Приватбанку

· через iPay

· з картки будь-якого іншого банку (при цьому комісія може бути більшою)

Якщо ви бажаєте здійснити оплату вказаними вище варіантами, менеджер інтернет-магазину повідомить вам реквізити картки через SMS.

2) Оплата післяплатою
Ви можете сплатити Ваше замовлення післяплатою (при доставці транспортною службою “Нова Пошта”). Мінімальна сума замовлення для оплати післяплатою – 500 грн.

Оплата для країн СНД:

Нашим клієнтам із СНД ми пропонуємо такі способи оплати замовленого товару:
Грошові перекази:

· “Western Union”

· “MoneyGram”.

Гарантія від виробника

Вгору